Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA EVDE GEZİNMEK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korkmuş adam
Büyük bi evdeyiz kardeşim yanımda koşarak evi geziyoruz bi oda var benim odam anahtarlarla açıyoruz sol köşede evin duvarından bi uçtan bi uca uzanan aynalı konsol var kardeşimle çekmecelerine bakıyoruz önce bi kaç kuruş para çıktı çekmeceden sonra kağıt paralar çıktı son çekmecede burma ve normal bilezik tomar paralar çıktı altında yeşil bi torba vardı annemde yanımızdaydı ben elimdeki bişeyle o torbanın altını bi çektirdim sarı bi yapışkanla kaplıydı annem korkuyla büyü yapmışlar diye bağırdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının hayatından etkilenmişsiniz. Zenginlikleri, ihtişamı ve gizemleri olan bir aile belki de. Ama mutlu değiller. Çünkü üzerlerindeki kötü enerjiler nedeniyle bahtları kapanmış. Bunu gerçek yaşamda bilmiyor olabilirsiniz ama rüyanız size bunu göstermiş. Bu gün böyle birilerini tanımıyorsanız yakında onların hayatlarının içine gireceksiniz demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA