Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA ÇOCUĞU ÖLDÜRMEYİ DÜŞÜNMEK

31.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi
Merhaba rüyamda oğlumun odasındayız eşimin kucağında bir kız çocuk var bir akrabasının kızıymış bizde biraz kalacakmış. Eşime ben çalışıyorum(Şuanda çalışmıyorum.) hem de iki tane çocuğum var(3 tane) bu kızı nasıl bizde kalmaya gönderirler ben ona bakamam diyorum. Gerçekte de olan uğur böceği şeklindeki kumbarayla kızın kafasına vurup onu öldürmeyi düşünüyorum fakat yapamıyorum kumbara elimde zaten yeterince dolu değil ki vurunca öldürmez diyorum. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya çocuklarınızla ilgili değil. Bir haber alacaksınız ve bu haberin üzerine bazı kimselere emek vermek zorundasınız. Bu durumu eşiniz kabullenmiş ama siz asla kabul etmek istemeyeceksiniz. İki çocuk ikinci bir sorumluluğu temsil ediyor. Zaten aileniz ve çocuklarınız var, yeni sorumluluk veya mecburiyet için ayıracak zamanınız yok. Öldürmeye çalışmanız bir maddi harcama ile olayı başınızdan defetmeye çalışacağınızın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA