Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİRİ OLMAK

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demet
Başka birisiydim arada sırada dışardan izliyordum bir gece vakti çocuğum vardı küçük kız anne korkuyorum diyerek yanıma geldim bende zaten korkudan uyuamıyordım sonra kızım o burda falan diyor yatağın altında neyse sabah oluyor herkes gidiyor evde yalnızım evden gidiyor bir ben kalıyorum neysr ev iki katlı yukarı kata çıkıp odaları geziyorum bişeyler arıyorum loş bir oda gidiyorum kız orda cin çıkıyor içinden bismillah dedirtiyom yok içinden ağızından bebek çıkıyor ordan bitti rüya bu ne demek
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başka biri olduğunuz rüyalar iki sebepten oluşur. Birincisi geçmiş yaşamlarınızdan birine gidersiniz diğerinde ise ara boyuta, ölüler katına ruhsal yolculuklar yaparsınız. Bu rüya ikinci duruma ait. Yeni ölenlerin boyutu hayaller alemidir. Arama bölümüne yeni ölen yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA