Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYATTA OLMAK

10.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asiye tezgor
Göya bir adam bana aşikmiş ve bir kaza atlatmisiz ve bir anda kendimi aydinlik bir odada yatakta buluyorum uzerimde battaniye ve kipirdayamiyorum heryerim kirik ve boyunduruk vardi boynumda. Bana ne oldugunu anlamaya calisiyodum yerde yatan bir adam goruyorum yuzu belli degil saclarini kaybetmis. Ben battaniyenin altinda nisanlima mesaj atmaya calisiyorum o bana geri yazmiyo. O adam sonra bana 'seni cok sevdigim icin seni insaat tepesinden ittirdim sonra kendimde arkandan atladim' dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu maddi dünyaya birden çok kez bedenleniyoruz. Her yaşam sonunda yeniden dünyaya düşerken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz. Ama rüyalar bizi çok sık eski yaşamlarımıza döndürür. İçinde bulunduğumuz halde bizim gerçek yaşamımızla ilgisi olmayan rüyalar genelde eski yaşamlarımıza aittir. Bir yaşamınızda çok şiddetli ve ani bir ölüm yaşamışsınız sanırım. Rüyanız bu ölümün hatıtlanmasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA