Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYATI YAŞAMAK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen A.
Merhaba,Rüyamda Paris'e gitmişim ve manzaralı,pansiyon tarzı üst katta bir yerdeyim.Bir adam bana yardım ediyor,o beni oraya getirmiş.Biraz ilgili gibi bana ama ben mesafeli duruyorum.Sonra daha yaşlı bir adam diyoro nişanlı,asılıyor sana,ben varım,seni rahatsız edemez ben hakimim diyor.Yaşlı adam da kendi yalnızlığında biri gibi,gideceğim ama bir türlü valizimi toparlayamıyorum.Sürekli bir eşyam kalıyor.Manzaraya bakıyorum,sanki buraya daha önce geldim,Paris'teyim ama daha gezemedim diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda hiç Paris'e gitmediyseniz ve kişiler de yabancı ise bu rüya önceki yaşamlarınızdan birine ait bir anı olabilir. Derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında, geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan anılarını hatırlayabiliyoruz. Bu anılar genelde ölüme yakın zamanlara ait oluyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA