Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYATI YAŞAMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eevremm
Ben bekarım. Rüyamda bir erkekle evliydim. Bu erkekten benim bir kız bebeğim olmuş. Erkek benden ayrılmak istiyor ve İstanbul'da deniz kenarında bir ev bırakıyor bana. Bu eşimin annesi ayrılacağımıza üzülüyor ve bana sarılıyor ağlıyoruz. Bende bu ev artık benim oldu ne zaman isterseniz gelirsiniz diyorum. Bebekte ağlıyor. Susturmak için emzirsem diyorum ama yapmıyorum. Sonra kendi susuyor. Ve ben kanser gibi kötü bir hastalığa yakalanmış oluyorum ayrılınca.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin geleceğiniz değil. Siz acı çeken yeni ölmüş bir ruhun hayallerinin içinden geçmişsiniz ve kendinizi o kadının yerinde görmüşsünüz. Ya da ortak bilinçten yaşayan ve acı çeken bir kadının acılarını yakalamışsınız. Bir başka yorumla bu rüya geçmiş yaşamlarınızdna birinde yaşadığınız bir hayata ait olabilir. Her türlü bu rüya haberci değildir. Konular ayrı ayrı ve çok uzun anlatımla anlaşılabilecek şeyler. Yeni ölen ruhların yaşadıkları hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bunları okuyabilirsiniz. Ortak bilinç madde aleminde yaşanan tüm olayların, insanların, seslerin ve görüntülerin kayır edildiği bir bulut gibi düşünülebilir. Bizler uyku esnasında çok sık olarak ortak bilince bağlanırız. Aslında her zaman bağlıyız ama verici konumundayız. Uyku esnasında bilinç devreden çıkınca bağlantıda alıcı konuma geçeriz. İşte bu anda bilince yansıyan acı dolu yaşamları derinden hissederiz. Hislerini yüreğimizde hissettiğimiz insanların çoğu ile doğumdan önce aynı ruh ailesinden olduğumuz düşünülüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA