Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen visnereceli
İyi günler. Ben 17 yaşımdan beri aynı adamı farklı rüyalar ile 14 kere filan gördüm. Ayrıca o adamla evliydim ve ondan bi oğlum vardı. Kendisi yasa dışı iş yaptığını söylüyordu. Dalga geçicekseniz hiç yorumlamayın bile. İyi günler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Niye dalga geçeyim? Bence çok önemli bir rüya. Bu rüya geçmiş yaşamınıza aittir. Yeterince derin uyku halinde bazen geçmiş yaşamımıza ait kesitler görürüz rüyalarda. Belli ki böyle bir adamla aile kurmuşsunuz ve bir de oğlunuz varmış. Sürekli aynı zamana ait ise rüyalar muhtemelen çok genç yaşta öldünüz ve ruhunuzun bir kısım enerjisi o zamana takılı kaldı. Ani ve genç ölümlerde, yaşamda çok sevdiklerinizi geride bırakarak veda edişlerinizde bu duruma sık rastlanıyor. Ruh, kendini bütünlemek için o zaman dilimine sürekli gider gelir. Bu durumda şu andaki yaşamınızın size verimsiz ve zevksiz geldiğini söyleyebilirim. Bir şeyler yapmanız lazım ama ne yapacağınızı bilmiyor hissi ile dolu olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA