Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

04.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tyler durden
Biriyle birlikteydim yakındık sanırım annesinin evine gidiyoduk eve gittiğimizde evin içi bomboş ve duvarlarda yanma izi vardı pencereler yoktu fakat pencere yerleri vardı kapı içinde aynı şey geçerli içeri girdiğimizde böyle iri kemikli bir ölü birşeyin üzerinde uzanmıştı annesiydi onun galiba onun önünde diz çöküp ağlıyordu çocuk bende üzüldüm biraz korktum ve ölünün göğüs kemiklerini biraz okşadım garipti korkunçtu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyku esanasında bazen alt bilinç katmanlarına ya da ortak bilinç dediğimiz alana erişiriz. Bu alanda eski yaşamlarımız ve başka insanların yaşamlarına ait kayıtlar bulunur. Gördükleriniz önceki yaşamlarınıza ilişkin görünümler olabilir ya da yeni ölenlerin hayalleri de olabilir. Bunların hepsi olası. Çok korktu iseniz bu rüya bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Her türlü halde rüya haberci olmayacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA