Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR AİLEYE SAHİP OLMAK

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Tanınmış bir program sunucusu ülkemizin kötüye gittiğiyle ilgili bir şeyler anlatıyor . Etrafımda tanımadığım insanlar var ama bunlar benim annem babam kardeşlerimmiş . Yerde bi kız daha var oda kardeşimmiş ama kız kollarını bacaklarına sarmış büzülmüş korkmuş yada ürkmüş gibi öyle yatıyor . Gitmemiz gerektiğini o kıza anlatmaya çalışırken gökyüzünde kara bir bulut tam tepemize geldi şimşek çaktı .Şimşek bulunduğumuz toprağa yayılıp değişik bir şekil çizdi Şekillerin olduğu yerde akım varmış o yüzden dikkat ederek yürüyoruz .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya geçmiş yaşamlarınıza ait anılarla ilgili olmalı. Yeterince derin uyuduğumuzda, bilincin alt katmanlarında eski yaşamlarımıza ait anıları ortaya çıkartırız. Tanımadığınız ama aileniz olduğunu bildiğiniz insanlar da bu nedenle girmişler rüyanıza. Rüyanın başı bu zaman dilimine ait olabilir ve devamında aniden geçmişe gitmiş olabilirsiniz. Bu rüya haberci değil mutlaka ama o yaşamınızın sonunu size göstermiş olabilir. Çünkü hatırladığımız bölümler genelde ölüme yakın anlarımız oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA