Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİNALARIN YIKILMASI

13.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuanazlıcan
Rüyamda alt katta olan komşumun evinde yaklaşık 2 hafta önce eşi vefat etti cenaze varmış, ona yardım diyorum Misafirler, taziyeye gelenler vb konusunda. sonra iki gün önce ayrıldığım erkek arkadaşım ve yakın arkadaşımla beraber benim evimdeyiz. Arkadaşım nar almış gelmiş ama taneleri beyaz ve lezzetli. Üçümüz de yedik. sonra balkona oturuyoruz. karşıdaki evler sıra ile yıkılıyor deprem oluyor. dışarı çıkalım diye kalktığımızda uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk bölüm bilinçaltınızın bir ürünü. Sonrasında gördükleriniz ise ilişkinizle ilgili. Her şey çok güzel gidiyormuş, bu ilişki maddi ve manevi değer katmış size. Ve belki ona da. Ama şimdi hedefler yıkılmış, ani gelişmeler sizin aklınızda bile yokken hayatınızın akışını başka yöne çevirmiş. Onunla yeniden bir araya gelmeniz zor, gelseniz bile bu durum uzun sürmez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA