Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BEDENE GİRMEK

13.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahmet Taşgın
Merhabalar ruyamda tam hatirlayamiyorum kaza geciriyorum bambaska bi bedene sokuyolar beni okadar sıklyrumki normal hayatta oldugumdan farkli yuzum cok cirkin vucdum kisa ve sismanim alisirim falan diyorum yorumlarinizi bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp maddi bedeninizi terk etmişsiniz. Maddeyi terk ettiğimizde enerjimizin üzerinde ikinci bir beden vardır. Buna süptil beden diyoruz. Süptil beden enerjik bedenle madde bedenin itribatını sağlayan, geçirgen ve ince madde partikülleri taşıyan bir yapıdır. Çeşitli şekillere girme kabiliyetine haizdir. Siz bu şekilde beden değiştirmişsiniz. Bir nevi korkularla yüzleşmişsiniz. Belki de bu tip beden taşıyanlarla ilgili düşüncelerinizden pişman olmanız için ruhunuz bunu planlamıştır. Şimdi belki empati yapmayı daha iyi becerebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA