Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BASININ ÖNÜNDE OLMAK

07.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyzey
Gerçekte olmayan "Ramiz" isimli çok başarılı bır ısadamının ofisindeyim bır ınsan kalabalığı ile beraber.İşadamı "Ramiz" o kalabalık gruba nasıl başarılı olduğunu anlatıyor.Bir yandan da yaptığı işierle ilgili dökümanlar gösteriyor.U.arası basında hk. çıkan makaleleri gösteriyor.Benim orada bulunma sebebim; benim ailemdeki bır düğüne gelen eski sevgilim ve eşi ilekarşılaşmamak için.Ama döndüğümde onlar hala gitmemiş.beni beklediğini hissediyorum.vurup Kafayı direkt yatıyorum.Kalktığımda kapıda istemeye istemeye gitmek zorunda kaldığı için gitmek üzereyken.abimle konuşurken karşılaşıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgiliniz nedeniyle tanıştığınız kişiler ya da girdiğiniz ortamlarda edindiğiniz bilgiler ışığında bir iş alanına ilgi duyabilirsiniz. Bununla ilgili bilgileri toplayacak ve görüşmeler yapacaksınız. Bu popüler bir konu ancak sizin için geçici bir durum. Geçici olsa da kısa dönemde siz bundan etkileneceksiniz.Eski sevgilinizi görmek istemiyorsunuz ama o sizden haber almaya çalışıyor ve bu ortam nedeniyle sizin neler yaptığınızı duyacak, öğrenecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA