Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞINDAN KARGA UÇMASI

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cansu
Bi bar boydan camla dışarıdaki havuz kısmından ayrılmış.havuz tarafında eskiden sevgilim olan çocuk açık olankapıda durmuş bana bakıyo onun kafasından bi kuş havalanınca kargaya dönüşüyo bana doğru uçuyo.dışarı yanına gidiyorm onun arkadaşı kız geliyo üzerindeki tişörtün önü iki katmış bi katını göğsten aşağısını özenle makasla kesiyorum böyle modeli güzel oldu diyorum.sonra çocuk ve onun iki erkek arkadaşı havuz başnda sohbetedip 3sorulu bi oyun oynuyoruz o kazanıyo.sonrada gidiyorum.teşekkür
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın iki yorumu var. Birincisi karganların ölülerin ruhlarını diğer aleme taşımaları ile ilgilidir. Bu yorum geçerli ise eski sevgiliniz ya da o dönemden tanıdığınız biri ile ilgili bir vefat haberi alabilirsiniz. Diğer bir yorumla bu rüyada eski sevgiliniz sadece bir sembol olabilir ve o dönemden tanıdığınız bir başkası ile rekabete dayalı bir işe girebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA