Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞINDAN BİR ŞEY ÇEKİLMESİ

13.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tevazu
Rüyamda eşim ben evdeyiz çok büyük ve şeffaf sivri sinek evin içine giriyor. Ben korkuyorum.Şeffaf ve büyük sivri sineğin içinde renkler var turuncu yeşil mor renkleri ve eşimin başına konuyor sonra benim başıma konuyor korkuyorum.Sonra sineğin kanatları başımı kaplıyor ve dua ediyor onu duyunca ben besmele çekip la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim diyorum.sinek başımda dua ettikçe sanki benden bir şeyler çekiyor.sonra kanatları başımda eriyor başı kuruyup düşüyor ne anlama gelyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya baş bölgenizdeki bir rahatsızlığın iyileştirildiğini haber veriyor. Bu ilahi bir şekilde sizin sorundan kurtulduğunuzu anlatıyor. Bu sorun beynizle ya da sinir sisteminizle ilgili olabilir. Başka bir açıdan kafa bölgenizdeki çakranın kapalı olması söz konusu olabilir. Aslında bu çakra hemen hepimizde kapalıdır. Açılması halinde kafa bölgesinde karıncalanma hissi duyarsınız. Bu hissi hissedip hissetmediğinizi düşünün. Eğer tepe çakranız açılırsa perdenin ötesi ile iletişim kurmayı başarabilirsiniz. Maddi alemle ne kadar bağlıysanız bu çakra o kadar kapalıdır. Açılması maneviyatı güçlendirir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA