Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞBAKAN GÖRMEK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen incitanem
Eşim arkadaşının mercedes arabasını alıp gidiyor.Kaldırımın üstünden geçip ilerliyor.Arkasından gidiyorum kaldırımdan sonra yol yok.Çok dalgalı açık deniz var.Önceden denize düşen araçları çıkarmak için gelen kurtarma ekipleri orda.Korkuyla Allaha feryad ederken uyandım.Sonra eşimle lokantada yemek yiyoruz.Fordmu o?diyen ses başbakan Davutoğlu arabamızı soruyor.Kendi yediğim ekmekten bölüp veriyorum.afiyet olsun diyorum.Güler yüzü ve yumuşak ses tonu dikkatimi çekiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz para için olmadık bir işe girmiş ya da girecek. Başkasının aklına uyacak diyeyim. Sonu pek hoş bitmeyecek bir karar bu. Kendiniz ve süreci kontrol etmekte zorlanacak. Bunları önceden yaşadıysanız şimdi bir iyileşme dönemine gireceksiniz demektir. Devlete ya da devletin kurumlarına biraz para vererek bir işinizi temize çıkartacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA