Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞBAKAN GÖRMEK

14.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hayat
Rüyamda bizim evin bahçesindeyim.bahçede bir tane küçük kayısı ağacı var. ağacın yanında da komşu kadının bir tanesi elma sandığının üstünde oturuyor.ben ona oradan kalk diyip kaldırıyorum ve yerde odun parçaları var onları bir araya topluyorum.elimde yeşil renkte kuranı kerim var onu kayısı ağacının üzerine koyuyorum ve koyduğum yer aydınlık.ben odun toplarken yanımda başbakan takım elbisesiyle duruyor.sonra uyanmışım tşk.ederim yorumlarınız için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devletle ilgili bir onayın gerektiği bir durum ve havadan gelen kısmetlerin önünün açılması söz konusu. Gerekeni yapıp yolu açacaksınız, devlet sizden yana. Mal, mülk, tapu, arsa veya arazi meselelerini içeren bir davanız olabilir. Bu girişimleriniz aileyi bir araya toplayacak, aynı noktada birleşmenizi sağlayacak, aranızdaki ilişkileri güçlendirecek. Ne yapıyorsanız inançlarınızla başarıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA