Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞA ZIMBA BASILMASI

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen muhammet sönmez
Mrb. İki yıl önce mezun oldum. Mezun olduğum okulda bir akademisyen bize bir sınıfta ders anlatıyor..bu hoca şu anki gittiğim eğitim kurumundada özel derse geliyor sürekli gördüğüm bir hoca ben bazı soruları cvplyrum. bazılarını hayır sınıftan bana laf atıyorlar bende diyaloğa giriyorum hoca bana kızıyor ve bana işkence yapıyor. kafamın sağ tarafına zımba basıyor Canım çok yanıyor.aynaya bir bakıyorum zımbayla basılan yanımda iple yazıların üstüne küçük çiviler çakmış bu nedir allah aşkınıza
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu akademisyenden almanız gereken bir şey var ama alamıyorsunuz, anlamıyorsunuz, bir türlü farkedemiyorsunuz. Bu konu hayatın manevi yanı ile ilgili. Bazı insanlar bize rehberlik etmek için karşımıza çıkarlar. hayatımız hakkında bizi yönlendirirler ya da doğum öncesine ait bazı anlaşmaları bize uygulatmaya, hatırlatmaya çalışırlar. Bu kişinin mutlaka sizinle ilgili böyle bir misyonu var. O misyonu görmeye, rehberliği farketmeye ve alabileceğinizi almaya çalışın. Yoksa size bunu zorla yaptıracaklar, acı çekeceksiniz, sabırla terbiye edileceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA