Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞ PARMAĞIN YANMASI

20.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen springstar
Merhabalar size rüyamı anlatmak istiyorum. rüyamda sağ baş parmağımdan duman çıkmaya başladı ve içten yanmaya başladı parmağım. parmağım yandıkça oyulmaya başlamıştı üzerine su döktüm ve durdu. artık bir delik oluşmuştu parmağımda. daha sonra parmağımdaki delik kapanmaya başladı.. derken sol baş parmağımın derisi kalın bir tabaka şeklinde parmağımdan ayrıldı 3 - 4 parçaya ayrıldı. o parçalar yerlere dağıldı onları yakalamaya çalışıyordum ama tutamıyordum bir kısmını kaybettim. çok çaresizdim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük kardeşlerinizden ya da büyük kuzenlerinizden biri ile ilgili bir sorun canınızı çok yakacak. Yıllarca süren bir acı yüreğinizi dara düşürebilir. Bu bir uyarı rüyası. Önlem alınabilir demek ki. Kendinizden büyük arkadaşlarınız da bazen baş parmağın sembolleri arasında olabiliyor. Bu kişi hayat boyu size sorun çıkartacak biri olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA