Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BARDAK KIRMAK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bardak kıran birini görmek
Hayırlı sabahlar Yanımda bir erkek vardı bisiklet sürüyorduk sonra durduk çünkü arabalar geçiyordu biraz hizli arabalar ben geçtim ama yanımdaki erkek geçmedi sonra oda geçti ama ben gecerken arkamda beyaz araba vardı bana baktı yavaşladı sonra arabadan indi sanki bana zarar verecekti ben hemen bir yere bir depo gibi yere girdim yanımdaki erkekte geldi ve beni ondan korudu ama başka erkekte vardı depoda ve elinde bardak vardı ve duvara atıp kırdı sonra ben kaçtım kurtuldum ve polis çağırdım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı çok güzel idare ediyorsunuz. Eğer bir yol arkadaşınız yoksa yakında sizinle aynı doğrultuda düşünen biri ile arkadaş olacaksınız demektir. Ancak bu rüya kalp kıran, düşüncesiz ve kaba insanların sizi çok etkileyebileceğini haber veriyor. Yeni arkadaşınız geçmişin, sizin üzerinizdeki etkilerini silmenize yardımcı olabilir; belki de eski ve kötü anılarla yüzleşmeniz gerekecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA