Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BARBUNYA YEMEK

25.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abm Derm
Benim ikinci evliligim.esimin 2 benim 1 toplam 3 oğlumuz var.antalyada yasiyoruz.Yaylada kayinvalidemin evi var.nRüyamda 3 oğlumuz yayladaki evdeymiş bizde karıkoca yayladaki eve gidiyoruz.yemek masasında oturuyoruz hepbirlikte çocuklarla. kabuklarıyla haşlanmış taze barbunya ikram ediyor benim oğlum bize.karıkoca taneleri kabuğundan ayıklayarak yiyoruz tek tek.çok güzel olmuş göya. oğlum diyorki: siz ilk defamı yiyorsunuz biz bunu hergün yiyoruz. Tuhaf bir tavırla.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek yapmanız gereken zor şeylere, katlanmanız gereken sıkıntılara oğlunuzun önerileri ya da hayata bakışı ile yaklaşırsanız her şey daha kolay olacak. Biraz özen gerektiren şeyler olabilir ama inanın hayatınız çok daha kolay bir hale gelecek. Belki bu rüya sonradan bir araya gelen ailenizin birlikte yaşamada karşılaştıkları sorunlarla ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA