Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAOĞAYI SATMAK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen galipderviş
Dikdörtgen şeklinde bahçeli 2 balkon kapısı olan bir evdeyim. Bahçe çim ama toz gelmesin diye kapıları kapattım. Yavruyken aldığımız boğayı gezsin diye gezmeye çıkartmışız. Döndüler.Siyah boğa büyümüş kocaman olmuşbenim boyumu geçmiş. Boğa önceden bizim yaşadığımız şimdi onun yaşadığı şu anki evimin yarı büyüklüğündeki yerde bunalıyorum oraya gönderme seninle kalayım dedi. Bahçede kalsa diyorum. kaçırırlar diye endişe ettim.Merhum babama sordum satsak kaç TL eder. 670.000TL der ama razı değil.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küçük bir yatırım büyüyecek, kısmetli bir hal alacak. Bu yatırım konusunda zaten kalbiniz ferahmış, biliyormuşsunuz gelişeceğini. Ancak artık sizin kontrol edebileceğini bir durumdan çıkınca satmayı düşünebilirsiniz ya da idaresi kousunda başkasından destek alabilirsiniz. Bu kısmet mirasla ilgili olabilir. Babanızın razı gelmemesi belki de bu nedenledir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA