Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALTA FIRLATMAK

06.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubali
Evden gecebir şey almak için çıkmışım geri dönüyorum gördüğüm yer Çengelköy ben normalde orada oturmuyorum ve tek katlı bi ev çok korkuyorum ve tlf eşimi arıyorumkorkuyorum gel diye evin dış kapısına doğru gitmeye çalışıyorum ama eski eşim var ellerini beline koymuş beni bekleyen o diyorumki gel korkuyorum üzerimde emniyet kemeri adım atmaya çalışıyorum ama atamıyorum o esnada başımı arkaya çevirdim siyah giyinmiş yüzü nursuz bi teyze yanında bi hayvan bana balta fırlattı bana ulaşmadan uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski eşinizden ya da onunla olduğunuz dönemden gelen sorunlar aniden ortaya çıkacak. Eliniz kolunuz bağlanabilir çünkü dualarla ya da benzer şeylerle sizi baskı altına almaya çalışıyorlar. Ben böyle şeyleri söylemeyi sevmem ama sizi eşinizden ayırmaya çalışıyor olabilirler. Çok dikkat edin olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA