Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALONLAR GÖRMEK

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nadir
Rüyamda bir yere gidyorum ve eski sevgilimda ordaymıs yurtdışından gelen küçük çocuklar var onları izliyecekmişiz . Yanımda sevgilim var ama kim bilmiyorum . Gösteri başlıyor ve bne çocukların yüzünde hollanda bayrağı görüyorum . balonlu gösteri başlıyor ve en sonunda eski sevgilim sürpriz hazırlamış ve seni seviyorum yazıyor balonlarla . karsısında bir adam oturuyor . adamın ynaında bir bayan ve onun yanı boş masada . Yanımda bilmedğim sevgilim oldugu icin ikilemde kalıyorum ve uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hollanda ile ya da yabancı bir ülke ile ilgili biri size yaklaşacak olmalı. Ama bu sevgi itirafı pek de gerçeği yansıtmıyor. Ya da şöyle söyleyeyim; kalıcı bir sevgi değil bu, bir aşk macerası. Önümüzdeki günlerde geçici aşk maceraları gündeminize oturabilir. Eski ve yeni sevgililer ilgi alanınız olabilirler. Yeni sevgili adaylarına pek güvenmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA