Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALON GÖRMEK

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ginger ginger
Köşk gibi bir yere gittim.birine sınıfı sordum.o da beni tanıdı ve ali beye haber vereyim dedi.beni tanımasına şaşırdım.ali reelde hocam.geldi el sıkıştık ve ormanlık bir yere yürümeye gittik.elini omzuma attı bnse bi sıkıntımı anlatoyodum.bi tekneye bibdik.geceydi.elime kağıt kalem verdi.hislerini yaz dedi.tam bişiler yazacaktım ki üç tane uçan balon geldi.hoca onları patlattı.biraz sinirlendi.ben şaşkın bakıyodum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hocanız bir sembol olabilir. Onun temsil ettiği biri ile bir anlaşma yapacaksınız ve bu insan size yaklaşacak. Onunla bir macera yaşayabilirsiniz, sizin duygularınıza hitap edecek, sizi etkileyecek; içinizi ona dökeceksiniz. Ancak çok dikkat edin, bu aşk da size söyleneneler de birer hayal. Balonlar sahte duyguları simgeliyor. Bunu bir süre sonra size birileri söyleyecek ya da siz hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA