Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKONUN ÇÖKMESİ

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eliz
Rüyamda çocukluğumun geçtiği evdeydim içi daha farklı büyük Babam ben tanımadığım insanlar vebabannemin 4 kardeşi ve babannem var Evin balkonundayım babama çökücek hissediyorum dedim babam bişey olmaz yaptırırsın derken çöktü ama hiç kırılmadı içinden çıktım eve girdim Sonra babannem aile mezarlığı gösterdi taşlarvardı bende 3kişikaldık bana bisey olsa beni kim gomcek yaslansam dedim silahli catismalarin icine giriyoruz ben birilerini ölduruyorum bana zarar vercekdiye buarada babannem yaşamıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki sizin hanenizden ve çekirdek ailenizden olmayan ancak baba tarafınızdan bir akrabanız vefat edecek. Balkonun çökmesi o kişiyi karşıdan gördüğünüzü ve pek de iç içe olmadığınızı haber veriyor. Silahlı çatışmalar vefat sonrası karışıklığı sembolize ediyorlar. Belki miras konuları gündeme gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA