Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKONDAN DÜŞMEK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Grennshe
Küçükken oturduğunuz köydeki 2 katlı evimizde rahmetli babam ve hayattaki annemleyiz.Evin içinde yeni koltuk takımları var, annem onların üstüne örtü örtüyor,evin mutfak kısmına sonradan balkon yaptırmışız,balkona süpürgeyi almak için çıkıyorum, o sırada balkonun çökeceğini anlıyorum tutunuyorum, anneme elimi tut diyorum,annem çaydanlık, tencere alıyor,altıma koyup hafif düşmem için.biraz kendim çıkıyorum,babam tutup çıkarıyor elimden.annem balkondaki hazine ne olacak diyor,babam bişeyolmazdiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşanacak bir olay sizin başkalarının gözünde küçük duruma düşürebilir ya da siz böyle hissedeceksiniz. Ama hem çabalarınız hem kadınlığınız hem de ilahi desteklerle süreci hasarsız atlatacaksınız. Balkondaki hazine sizin gelişiminiz için bu durumun yaşanması gerektiğinin işareti. Bunu yaşadıktan sonra hayattan çok değerli şeyler elde etme şansını yakalayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA