Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKONDAN DÜŞMEK

08.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mustafa kemal
Rüyamda bir çingenenin evine misafir olucam ev 1. Kat eve girmemle sendeleyip kayıyorum ve kendimi evin balkonundan sarkmış halde düşerken asılı vaziyette buluyorum çıkmaya uğraşırken tutunamayıp düşüyorum bişey olmuyor ama ayak parmaklarım yukarı tırmanmaya uğraşırken uçları aşınmış erimiş resmen ve sağ ayak baş parmak kopmuş diğer leri de erimiş aşınmış vaziyette sonra kopan parmağı buluyorum hala diktirebilirim düşüncesiyle buzluğa koyup babamı arıyorum haber veriyorum ordaki devlet hastanesi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Neşeli ve hoş ortamlarda zevki sefa içinde eğlenirken, hesapta olmayan aksilikler çok canınızı sıkabilir. Kendinizi gözden düşmüş ve itibarsızlaşmış bir halde göreceğinizi düşünüp panik olacaksınız. Bu sürecin sonunda bu ortamdaki işe yaramaz dostları kaybedip ailenize dönüş yapabilirsiniz. Bu olay sizin için bir hayat dersi olacağa benziyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA