Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKONDA YANGIN ÇIKMASI

30.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ay ışığı
Rüyamda balkonumuza bakıyorum ateş çıkmış telaşlanıyorum ama etrafa yayılmamıştı. bu sefer rüyamı yorumlar mısınız kaç defadır yolluyorum cevap gelmedi sizden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evin içindekileri değil dışındakileri ilgilendirecek ani gelişmeler var. Sizler o derece etkilenmeyeceksiniz ama size dışarıdan bakanlar çok etkilendiğinizi düşünecekler. Öncelikle her rüyayı yorumlamam imkansız. Rüyaları gönderirken tek cümlelik rüyalar halinde yazmayın. Siz yazmak için ve anlatmak için yeterince itina göstermezseniz ben o rüyayı yorumlayamam. Hatırladığım kadarı ile tek cümlelik pek çok rüya gönderiyorsunuz. Bunların bilinçaltı rüyası olup olmadıklarını anlamam imkansız, bu nedenle yorumlamıyorum. Böyle yapmak yerine sizi en çok etkileyen tek bir rüyayı ayrıntılı yazın. Ayrıca başkalarının hakkını yememek için bir kişinin birden çok rüyasını yanıtlamamaya çalışıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA