Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKON KAPISINI AÇMAK

13.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen goncagül
MRH. rüymd işyerindeyim odam ev gibi . balkonu tuvalet banyosu var. Odada büyük koltuk var ben bilgisayarda yazı yazıyorm. Yerde yatak serili. yatkta erkek çocuğu yatıyor benim oğlummuş. Oda çok dağınık yalnız. çamşırlar yenmiş uzum çöpü. o esnada arkadşlar odaya geliyor çok mahcup oluyorum odayı düzlüyorum. sonra arkadşlar kalkıyor dışarı daha havalı diye . Bnde balkonu açıyorum hava çok güzel güneşli. arkadşlardn biri bana git başkana kendini tanıt,idari kadrolarda boşluk var seni atarlr dyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herşeyi kendi içinzde yaşayan, karmaşık duyguları olan ama umutları da her zaman taze tutan birisiniz. Aslında siz bir şey bekliyorsunuz. Yakında bazı gelişmeler olacak ve dışa açılmak zorunda kalacaksınız. İşte ancak o zaman beklentilerinizle ilgili fırsatları görmeye başlayacaksınız. İçinize kapandığınız sürece bir şey elde edemezsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA