Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALİNA GÖRMEK

20.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İkranın Annesi
Derin bir kuyunun içindeyim görümcem ben ve başka bir kadın daha var yanımızda. ama kuyuda suda var ağzına kadar. Suyun rengi yeşil. Ben dışarı çıkıp bakayım diyorum zincirden tutunarak hızlı hızlı çıkıyorum ve çıktığımda masmavi bir denizz. ayağımı karaya basar basmaz arkamdan kocaman bir balina karaya çıkıyor arkasından bir balina daha çıkıyor onun arkasından bir balina daha . ama o balinalar denizde kalıyorlar. Yorumunuzu dört gözle bekliyorum teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gönüllü ya da gönülsüz bir sıkıntının içindeymişsiniz ne zamandır. Bu sıkıntı bir işle ya da ilişkilerle ilgili olabilir. Eğer siz kurtulmak isterseniz şimdi tam zamanı. Silkelenip kendinize gelmeniz yeterli. Bu işten kendinizi sıyırdığınız zaman hayat çok büyük kısmetlerle kapınıza gelecek. Balinalar büyük şansı ifade ediyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA