Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIKLARIN BEBEĞİ YEMESİ

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lütfiye
Merhaba.Rüyamda bir göl yada deniz kenarındayım. Tam bilemiyorum çünkü çok karanlık heryer.Karşı kıyıda bebek arabası içinde bebek var ve bebeğin üstü üşümesin diye örtülü. Ancak sudan siyah renkli balıklar sıçrayarak bebeğin ayaklarını yiyorlar. Bebeğin yanında kadın erkek yetişkin birkaç kişi var ancak tam emin değilim.içim parçalanıyor sanki. Ancak ne bebeğin nede yanındakilerin hiç tepkisi yok. Bebeğinde sesi çıkmıyor yani ağlayıp çırpınmıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Balıkların bebeği yemesi.. Çok ilginç ve ender haberci rüyalardan biri. Bir yaşam değişikliği düşlüyorsunuz ya da girişim için fırsat kolluyorsunuz. Belki de zor durumdasınız ve kurtuluş umudu içindesiniz. Karşı kıyı, kurtuluşu simgeliyor; yaşam değişikliğini, yer değişikliğini ya da benzer bir durumu. Bebek, haberdir, sonuçtur, müjdeli bir durumun beklentisidir. Bu rüyada değişim için olması gereken olayları, haberleri simgeliyor. Ve sizin bu beklentinizi, başkalarının şansları yavaş yavaş eritiyor. Yani başkaları için müjdeler, kısmetler ve kazanımlar sizin şansınızı gün geçtikçe azaltıyor. Ne yapmanız lazım? Karanlığa rağmen adım atmalısınız; elinizi taşın altına sokmazsanız tüm şansınızı yitireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA