Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIK YAKALAMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ylz
Rüyamda ankara ulusayım meydanda duruyorum önünden eski kara trenler geciyo yaşlı beyaz sakallı ayak durarak kullanıyo treni onun geçmesini bekliyorum sonra çarşıya giriyorum bi balıkçı görüyorum içeri bakıyorum kasap 2 tane eşşeği kesmiş ata benziyo ama ben eşşek diyorum çırağına bunları etlerle karıştır diyo annem geliyo ordan bisey alçak anlatıyorum alma diyorum balık alıyoruz.sonra bizim eski evimizin bi odasındayiz yanımda 2 tane arkadaşım var tekneyle balık tutuyoruz.çok rahat siyah bi balık tutuyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının yaşamlarını gözlüyor, özellikle büyüklerinizin yaşadıklarından ders alıyorsunuz. Ankara'da yaşamıyorsanız bu ülkeden elde edilecek kısmetler konusunda uyanık olmalısınız. Çiğ etler belelı bir durumu zamanında farkedeceğinizi haber veriyor. Siz kendi kısmetinizi kendiniz yakalayabilecek yeterlilikte birisiniz. Diğer arkadaşlarınızın zorlanarak yaptıklarını siz kolaylıkla elde edebilirsiniz. Şansınızı deneyin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA