Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIK VERMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çıplak ayak
Siniftayim öğretmen var ben tahtaya kalkacakmışım benimle ilgileniyor bana dokunuyor tahtaya kalkıyorum ama yaziyi yazamiyorum kuzenimin defterini aliyorum okuyamiyorum yazdiğini öğretmen de sen yapabilirsin gibisine konuşuyor benimle ilgileniyor hep, Erkek öğrtmen snra sinifta yatak var yatiyorum ögretmen de yanima yatiyor devaminda okul bahçesindeyim ayaklarım çıplak ayaklarima bakiyorum dükkan gibi bir yerdeyim oradaki Adam bu balik annanenin diyor bana da balık veriyor. Evliyim okumuyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hayat dersi alacaksınız, öğretmeniniz bir erkek olacak. Bu erkek sizinle nasıl bir etkileşimde bulunur bilemem ama onunla ya yol yapacaksınız ya da sizi kendisine yakın hissedecek biridir bu. Bazı şeyleri anladığınızda yani dersinizi aldığınızda hayata başka türlü bakacaksınız ve sorunlarınızı artık büyütmeyeceksiniz. Anneniz sizin aracılığınızla büyük bir kısmeti elde edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA