Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIK TEMİZLEMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynep
Rüyamda biri balık almış ve annem de benim temizlememi istiyor. Balıklar kupkuru tahta gibi ve hiç su nem yok. Birazını temizliyorum, Elime serçe balığı diye bir şey geliyor. Ki öyle bir şey de yok. Balık serçe şeklinde. Dondurulmuş hayvan gibi, gagasını çıkarıcam kan çıkar diye bakamıyorum .ıkarmıyorum. Sonra arı balığı gliyor elime. Annem de, dikkat et sokmasın acır elin diyor. 18 yaşındayım, ilişkimde sıkıntılı dönemdeyim ve hayatıma yeni bir yön verme dönemimdeyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Serçe, duygularınızı temsil ediyor; narin kırılgan bir sevgi donup kalmış. Şimdi onu kalbinizden temizlemeye çalışıyorsunuz sanki ama içiniz acıyor. Diğer yandan işle ilgili uyarılar var rüyada. Arı balığı bunu temsil ediyor. Annenizin uyarısını dikkate alın ve iş seçimi yaparken sizi sonrasında üzmeyecek konuları tercih edin. Kurumuş balıklar istenmeyen kısmetlerin yeniden gündeme gelmesidir. Genel olarak hayatınızdan memnun değilsiniz bu aralar. Çok düşünmeyin ve kendinizi olayların akışına bırakın. Her şey yerine oturacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA