Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIK OLMAK

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen berk kajmer
Merhaba,rüyamda akvaryumda japon balıgıydım diger baliklar gibi yuzuyordum sonra ben niye burdayım dışarı cikicam diye dusundum akvaryuma kafamla vurdum kirilmadi tekrar vurdum yine kirilmadi 3. kez cama vuracaktim ki birden uyandim.bu ruya bnm icin cok onemli bir mana tasidigini biliyorum ama cozemiyorum.tesekkurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kapana kıstırılmış gibi hissediyorsunuz. Bu rüya şu andaki içsel bir sorunu anlatıyor olabilir ama diğer yandan ruhun isyanını da temsil edebilir. Ruhunuz maddi bir bedende maddi bir dünyada, kendini sıkışıp kalmış hissediyor. Cam, öteyi görmeyi sağlıyor. Yani ruhunuz perdenin arkasını, diğer alemi görüyor. Kalp gözünüz açık olmalı. Ama bu iyi bir şey değil. Çünkü öte alemi gören ve hatırlayan ruh yuvasını özler. Biz bu nedenle doğum anında her şeyi unutarak dünya alemine düşüyoruz. Hatırlasak geri gitmek isteriz. Sizin ruhunuz hatırladığı veya gördüğü için azap çekiyor. Günlük yaşamınızda, maddi bedeniniz bunu hatırlamanıza izin vermez ama uyku esnasından bedenden kısmi ayrılışlar esnasında bu şekilde rüyalar görebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA