Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BAL YEMEK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sema
Ruyamda teyzemin eltisinin evindeydim.bir yandan erkek arkadasla tartisiyordum ama mesajlasark.sonra koltuga gectigimde petekli bal uzatiyorlardi. Ilk bas kuzenim isirmak istiyordu ona veriyordum bir parcasini. Sonra ben tatli tatli nasil da yemek istiyordum petekli bali yiyordum da. Ordaki kadin bana dikkat et ari cikabilir petekli baldan ariyi tut kenari koy diyordu tam o anda ari cikiyordu guzel bir ariydi hafif hafig ellerimi sokuyordu hosuma gidiyordu sokmasi acitmiyordu pek .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Petekli bal iyileşmenin sembolüdür ve bu iyileşmeden doğacak memnuniyeti temsil eder. Bazen sağlığın düzelmesi bazen de hayatın iyileşmesi anlamına gelebilir. Bu iyileşme sonrasındaki etkileşimler sizi mutlu edecek bir beraberliği hayatınıza taşıyabilir. Sizi uyaran ama canlı tutan biri olabilir yaşamınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA