Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAL KESESİ OLMAK

19.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda sevda
Merhaba rüyamda bulunduğum yerin dışında farklı bir yerdeyim vede geniş bir arazideyim büyükçe bir çınar ağacı ve ağacın içine arılar yuva yapmışlar sanki gerçekte nasıl olur bilmiyom sanki ben ordaki büyükçe doğal olarak oluşmuş bir bal kesesi etrafında uçuşan arılar bal kesesi benim sanki çünkü arıları çevremde görüyom ve korkmuyom bunlar hep flu olarak yaşanıyo ve ben içindeyim...arı değilim onu biliyom bal kesesiyim ...teşekkür ederim şimdmiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlginç ve önemli bir rüya. Aile içindeki bir şirkette, bir çok çalışanın size hizmet etmesi ya da sizin için çalışması durumu söz konusu olabilir. Bu rüya sizin için çalışanların kazançlarından elde edilecek hasılatı sizin harcamayacağınızı da söylüyor bize. Sizin elde ettiklerinizi başkaları kullanacak. Keşke durumunuzu bilseydim daha net bir yorum olabilirdi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA