Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAKLAVA DAĞITMAK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen luna moore
Önce sevdigimi goruyorum sarilmak istiyor sarilma falan diyorum sonra gidip sevdiğim kişiyle baklava alıyoruz ben diyorum ki iki tepsi olsun birini onun ailesine vericekmisim diger tepsiyide herkese dağıtıcakmışım. Sonra birden çok ağaçlık bir yerden geçip bi mağaraya gidiyorum hamileymişim mağaranın içinde bi su kenarinda en yakin arkadaşim ebelik yapiyo ve bir kız çocuk doğuruyorum ama çok kolay doğuyor cocuk sonra onu her şeyden korumaya çalışıyorum sürekli. Bu rüyanin ardindan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında içsel olarak bu kişi ile uyumsuzsunuz siz. Sadece onun ailesine ve çevreye karşı çok iyi bir ilişkiniz varmış gibi gösteriyorsunuz. Üstelik sevgiliniz de öyle yapıyor. Ben sevgilinizle ilişkiniz olduğunu düşünerek yorumluyorum elbette. Bana bunu yazmanız gerekirdi aslında. Devam edelim. Aslında kendi içinize dönmelisiniz, kendi gizemlerinizi çözdüğünüz de onunla aslında birbirinize uygun olmadığınızı anlayacaksınız. Bir arkadaşınız kendinizi keşfetmenize yardımcı olabilir. Diğer rüyanızda sizi istememesi bilinçaltınızın ürünü olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA