Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAKANIN ARABASINA BİNMEK

05.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen isa demirel
Rüyamda evdeyim.sonra çıkıyorum.memur kuzenimin işyerine gidiyordum.onunla konuştum.sonra bir arkadaş grubunun yanına geçiyorum.tanımadığım insanlar.hatta biri sevgilimmiş.güzel zaman geçiriyorduk.eve dönmek üzere kalkıyorum.işim çıkıyor ama o işi hatırlamıyorum.dönmek için araba arıyorum.bulamıyorum sonra başbakan yardımcısı mehmet şimşek bey arabasıyla geliyor,şaşırıyorum.beni eve bırakmak istiyor.eve bırakıyor. annem oğlum sana kek yap demiştim diyor. kek de dahil bir sürü şey hazırlamış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kararsızlık yaşadığınız bir konuda kendiliğinden gelişen olaylar size devletle yapılan bir işte başarılar getirecek. Bir devlet işi için davet alabilirsiniz ya da bir başvurunuz kabul edilebilir. Başka bir açıdan bakan, bir otoriteyi temsil ediyorsa iş yerinizde kıdemli insanlardan davetler alabilirsiniz. Aileniz bu duruma çok sevinecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA