Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAHÇELERİ YIKMAK

13.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irle
Oncelikle memleketteyim Mardin evleri gibi bir evin uzerindeyim elime bir asà aliyorum bunu yere degdiyorum iki buyuk uzun yilan bu asaya sariliyor, asayi badka bir noktaya degdirip kacmaya caliyorum uyandim tekrar uyudugimda Bill Clinton'u gordum Tr geldi saltanat sarayini gezdi ardindan bir Turk'un bascesine girdi bahce cok guzeldi yesillikler icunde, bir kac ilac verdi bahce icin bu ilaclar yuzunden bahce cöktu bahcenin disini sular basti sanki borular patladi ardindan bahce cöktü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bugün, ülkemizin yıkıldığını anlatan ikinci rüya. Beni tedirgin etmedi desem yalan olur. Umarım ülkemiz için hayırlı şeyler olur. Ama rüya gerçekten de topraklarımızın zarar göreceğini haber veriyor.Asaya sarılan yılanlar bir gücün elinize geçeceğinin habercisi ve sizin açınızdan çok olumlu bir rüya. Maddi iki fırsatı, ilahi bir güçle bir araya getireceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA