Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BACAKLARIN KESİLMESİ

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rumuz
Rüyamda annemin sağ elini ve bacaklarını doktorlar kesmişti,bacakları şekilsiz duruyordu ve sağ eli hiç yoktu. Ablama söylediğimde ise hak ediyor baksaydı kendine gibi umursamaz ve sinirli davranmıştı.2.rüyamda ise karadeniz'e girmişti annem yüzüyordu. Ben dalgaların kumu götürüp götürmediğini sorarken yüksekten denize düşüyordum ve denizde boğuluyordum ama boğulduğum yer kırmızı-turuncu karışımı renk almıştıiçtiğimiz çay gibi sakaryada ev almıştık onla ilgili olabilir mi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Acze düşmeyi simgeleyen bir rüya bu. Aynı zamanda geliri ya da bereketi kaybetmeyi de içeriyor. Pek hoş değil ama siz annenizi uyarın çünkü bu rüya bir sağlık sorunu habercisi de olabilir. Damar tıkanıklığı konusunda dikkatli olsun anneniz. Diğer rüyanız sizin bu kadersel süreçten derinden etkilenebileceğinizi haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA