Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BABAYI YAKALAMAK

07.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Miza
Sevdiğim Kız Kübra ile (Tek Taraflı) birlikte yürüyorduk marketten yiyecek aldık benim evime gittik apartmana girdik dairenin önünde Kübra yere oturdu.Annemi arayacağım bekle dedi bende poşetleri içeri bırakmak için içeri girdim salondan sesler geliyordu kapının arasından bakınca babamın tanimadigim bir Kadınla beraber olduğunu gördüm.Kübranin yanına döndüm telefonu bana verdi annesi arıyordu bende utanırım konuşamam dedim güldük hala dairenin önünde oturuyordu evde kadın var dedim uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu durumu daha önce yaşadınız mı ya da ailede bu konu ile ilgili söylentiler, kavgalar mı var diye sormak istedim. Eğer böyle bir durum varsa rüyanızın o kısmı bu travma ile ilgilidir. Zaten diğer kısımları bilinçaltınızın ürünleri. Kadınla ilgili kısım için bana yeniden yazın, size e mail ile cevap vereceğim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA