Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AZRAİL GÖRMEK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba, rüyamda dışarıdayım ve hava karanlık. Uzaktan önce küçük bir dev geliyor robot gibi daha sonra çok daha büyüğünü görüyorum insanlar kaçışıyor. O Azrail'miş. Ben eve geliyorum tuvalette küçük abdestimi yapıyorum ve tuvaletten çıkılan bir balkon varmış normalde yok. Oraya çıksam beni görmez de canım kurtulur mu diye düşünüyorum. Sonra o nasılsa beni her yerde görür diyerek saklanmıyorum. Öleceğimi hissettim biraz telaş vardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gözünüzde büyüttüğünüz insanlar var; sanki yaşamınızı baştan sona değiştirecekler gibi hissediyorsunuz. Azrail ölüm getirir; ölüm yeniden doğuştur, köklü değişimdir. Siz aslında yaşamınızı değiştirebilecek insanlardan uzak durmaya çalışıyorsunuz. Ben bu rüyanın yeni yaşanacak bir süreci haber verdiğini düşünmüyorum. Rüya, bir süredir yaşadığınız korkuların bir yansıması. Ancak burada önemli bir detay var; bu yaşananlar bağışıklık sisteminizi zayıflatmış, kendinize dikkat edin biraz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA