Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AZRAİL GÖRMEK

20.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet
Rüyada banyoda banyo yapıyordum su sıcaktı ama kötü deildi güzeldi.Sonra siyah giyinmli elinde şiş gibi uzun birşeyi olan birini gördüm azraildi bana görevin var dedi gariba unuttum ne dediğini. beni yavaşça tuttu.Ben şişi aldım biraz batırdım ona sonra vazgeçtim sonra beni aldı biraz uçtuktan sonra yere bıraktı.Yanımda biri daha vardı Şehrimize adıyman seydası gelmiş gariba çok sayıda araba vardı kutlamalardan dolayı camlar kırılmıştı etrafta bir tane fırın gördüm kapalıydı camı krıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yapmak istediklerinizi yapamadan ölmekten çok korkuyorsunuz. Kaderinize razısınız ama ölüm olmasın. Rüyada sizi bu korkudan uzaklaştırmaya çalışan göksel varlıkları görmüşsünüz. Size hem ölümün korkulacak bir şey olmadığını göstermişler hem de ölümünüze daha çok olduğunu anlatmaya çalışmışlar. Kendinize eziyet etmeyin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA