Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYRI YOLLARDAN GİTMEK

11.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatma
Rüyamda, artık görüşmediğim bir arkadaşla birodada kalıyormuşuz. O eşyaların yerini değiştirmeme yardım ediyor.Üzerinde siyah bir eşofman takımı var.Tahta bir masayı istemediğim bir yere koyuyor.İçimden oda burda yaşıyor,olsun diyorum. bir de yatak görüyorum.Ablası kıpkırmızı elbise giymiş,yatağın üzerinde ayakta duruyor ve ağlayıp bağırarak birini şikayet ediyor bana.Yüzlerine bakmıyorum.Kardeşi,sana demiştim affetmeyecek diyor.Ablası abartılı ağlayıp,arkadaşta üzgün, ayrı yollardan gidiyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın ablası tutkularının peşinden gitmeye karar vermiş. Onlara dair haberler alacaksınız ve yaşama bakışınız değişecek. Başka bir yorumla bu rüyada gördüğünüz kız kardeşler sembol olabilirler. Başka bir kızkardeş, bazı sıkıntılı durumlar yaşayacak ve yollarını ayıracak olabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA