Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYRAN İÇMEK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ossgee
Ruyamda iki kuzenim ile doner yemeye gittigimizi ama ben tok oldugumu soyleyip ceyrek yesem yeter diyorum/ Gitiigimiz yerde buyuk bir istah ile ayran ictigimi goruyorum/ ayni gece kuzenimde ruyasinda rahmetli babami goruyor ve babama ayran yapip ikram ediyor/herkes cay icerken babam ayran iciyormuskuzenim ile ayni gece benzer ruyalar gormemiz ozellikle ayran ve rahmetli babamin ayran icmesi konusunda bizi aydinlatirsaniz cok sevinirim/TESEKKURLER///
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayran ruhu serinleten gelişmeleri temsil eder ve genellikle üzüntü ile beklenen şeylerin olmayacağını haber verir. Bazen de içenin üzerindeki negatif enerjileri temizler. Ailenizin sizinle ilgili bir endişesi mi vardı? Ya da sizin kendinizle ilgili kötü bir beklentiniz olabilir. Neyse ki gerçek olmayacak. Güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA