Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI YERE YENİDEN GİTMEK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabia
Aydın diye sevgilim vardı onunla ilgili bir rüya gördüm bundan 2 ay önce ve biz ayrılalı 3 ay oldu, yine aynı rüyayı gördüm rüyamda gene bi dağa ışınlanıyordum ama dağ çok uzaklarda başka bi yer masal gibiydi aydınla gördüğümde aydınla uyuyp kalmışız o dağda ertesi gün aydın yolu buldu kurtulduk ama bu sefer gördüğümde aydın yoktu aynı dağda tek başımayım ağladım aydnı ardım gel kurtar beni dedim 1 saate anca gelirim dedi kızdım korktum aydın yetiş dedim kapattı telefonu eski sevglm rmzn kurtrdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İkinci gördüğünüz rüya bir bilinaçltı rüyası. Eskiden gittiğiniz yerlerde ve hatta hayallerde bile yalnız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Onun yokluğu sizi etkilemiş ve bir daha da geri gelemeyeceğini düşünüyorsunuz. Bilinçaltınızdaki bu his rüyanıza şekil vermiş ama bu rüya sevgilinizle yeniden barışmanızın imkansız olduğunu göstermez. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA