Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI YAZIYI TAŞIMAK

05.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayal
Merhaba, ruyamda uzaktan tanidigim bir erkek gordum. Ve o erkegin belinde Arapça yazilar vardi kur-an ayetlerine benzer siyah bir dovme gibiydi neredeyse tum beline islenmisti o yazilar. ve tipki bir vucut seklini almisti yazilar. Bende ona soyle dedim "bu yazilarin bende aynisi var" ve ikimizde ruyada sasirdik. Ama ben belimi ona gostermedim. not: ikimizde bekar ve neredeyse ayni yaslardayiz. Tessekurler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizim maddi dünyada geçici bir ailemiz vari asıl mensup olduğumuz aile ruh ailemizdir. Biz o aileden kopup bedenleniriz. Ve bizim gibi ailemizin diğer üyeleri de aynı yolda bizimle yürüyen kişiler olarak bedenlenebilirler. Belli ki o erkek sizin ruh ailenizden. Bel üzeri soyu temsil eder, aynı soya mensupsunuz. Ruhunuz zaman zaman onu hatırlıyor olabilir ama bilinçli halde iken bunu algılayamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA