Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI YATAKTA BAŞKA ERKEĞİ GÖRMEK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen srkn
Merhaba,ben,eşim,oğlum ve bir arkadaşım aynı yatakta yatıyoruz.eşim yatağın bir köşesinde,ben ortada,oğlum yastığın üzerinde,arkadaşımda yatağın diğer köşesinde yatıyor.ben gece boyu sık sık kalkıp ortalığı kontrol ediyorum.sabah oluyor ben kalkıp işe gitmek için hazırlanıyorum.o sırada oğlum içi su dolu bir bardağı arkadaşımın üzerine koyuyor oda dönünce su dökülüyor.bir süre sonra arkadaşımda uyanıyor ve eşime sarılıp yanağından öperek günaydın diyor ve kalkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size e-mail atıyorum ama rüyanızı ısrarla yeniden yolluyorsunuz. Bu rüyayı tek başına yollamış olsaydınız yorumlayacaktım ama bununla birlikte gönderdiğiniz diğer rüya, bilinçaltınızda eşinizle ilgili kuşkular ve kıskançlıklar taşıdığınızı ortaya koyuyor. Bu rüya da bu hislerin neticesinde meydana gelmiş bir rüya. Siz eşinizin ve oğlunuzun başka bir erkeğin yanında olmasından endişe ediyorsunuz, hepsi bu. Bu rüya haberci değil, eşiniz sizi aldatmıyor merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA