Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI RÜYAYI GÖRMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hybrid
Merhabalar ben yaklaşık 5 aydır aynı ruyayı ve aynı kişileri görüyorum ve rüya şeklim hiç değişmiyor.Benim 8 senelık bır ılıskım vardı sonrasında nişanlandık 8 sene boyunca hıc ayrılmamıstık karasevda gibi bir sevgiydi bızımkısı annesı sonunda bizi büyü ile ayırdı nişanlım ayrıldı benden ayrıldıgımız2 sene oldu..ben ise ruyamda son 5 aydır annesını goruyorum sarılıyoruz her gece ruyamda aglıyorum buyuyu bozması ıcın barısıyoruz kadınla nişanlımla barısıyoruz yüzüğü takıyoruz bdha ayrılmıcaz dıy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar ne yazık ki haberci olmazlar. Sizin ruhunuzun bir parçası o zaman diliminde yapışıp kalmış. Ruh, daima kayıp parçasına doğru çekilir, onu oradan kurtarmak için bilinçaltındaki sorunu çözmeye çalışır. Ruhunuz bu nedenle sorunla ve sorunlularla barışmaya çalışıyor, acı çekiyor çünkü, parçasını arıyor. Bu kendi kendinize çözeceğiniz bir sorun olmaktan çıkmış. Bu tip durumlar insanı hasta edecek kadar yıpratır. Bir psikologla, bir aile dizimi ya da bir psikodrama uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederim. Eğer bunlara imkanınız yoksa eski kayınvalidenizi bulup düşündüklerinizi onun yüzüne söylemeyi deneyin. Bu yüzleşme sizi bu sıkışmışlıktan kurtarabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA